+1 (800) 456 37 96

Penyelaras Alumni

Pusat Pengajian Informatik dan Matematik Gunaan (PPIMG)

Nama:En. Mohammad Aizat bin Basir
Program:Program Komputer
No. Telefon:09-6683182
No. H/P:012-5632642
E-mel:aizat@umt.edu.my
Nama:Dr. Loy Kak Choon
Program:Program Matematik
No. Telefon:09-6683259
No. H/P:012-3605542
E-mel:kakchoon@umt.edu.my

Pusat Pengajian Kejuruteraan Kelautan (PPKK)

Nama:Dr. Wan Mariam binti Wan Muda
Program:SMSG (Fizik Elektronik dan Instrumentasi)
No. Telefon:09-6683872
No. H/P:019-9550911
E-mel:w.mariam@umt.edu.my
Nama:Dr. Sunny Goh Eng Giap
Program:SM Teknologi (Alam Sekitar)
No. Telefon:09-6683216
No. H/P:019-9383968
E-mel:sunnyg@umt.edu.my
Nama:En. Mohd Fadhil bin Md Shukor
Program:SMSG (Teknologi Maritim)
No. Telefon:09-6683652
No. H/P:016-5515942
E-mel:m.fadhil@umt.edu.my
Nama:En. Izhar bin Mohd Mustaat
Program:SMS (Sains Nautika dan Pengangkutan Maritim)
No. Telefon:09-6683642
No. H/P:012-3401214
E-mel:izhar@umt.edu.my

Pusat Pengajian Perniagaan dan Pengurusan Maritim (PPPPM)

Nama:Dr. Siti Nur ‘Atikah binti Zulkiffli
Program:SMP (Pemasaran)
No. Telefon:09-6684812
No. H/P:017-8889306
E-mel:atikahzulkiffli@umt.edu.my
Nama:Dr. Nurul Haqimin bin Mohd Salleh
Program:SM Pengurusan (Maritim)
No. Telefon:09-6683718
No. H/P:017-7210282
E-mel:haqimin@umt.edu.my
Nama:Dr. Noor Zatul Iffah binti Hussin
Program:SM Pengurusan Pelancongan
No. Telefon:09-6684864
No. H/P:013-3950789
E-mel:zatul.iffah@umt.edu.my
Nama:Dr. Wan Zuriati binti Wan Zakaria
Program:SM Perakaunan
No. Telefon:09-6684172
No. H/P:019-2658002
E-mel:wzuriati@umt.edu.my

Pusat Pengajian Pembangunan Sosial Dan Ekonomi (PPPSE)

Nama:Dr. Jasmi bin Abu Talib
Program:SM Kaunseling
No. Telefon:09-6683119
No. H/P:013-6521998
E-mel:jasbatrisyia2@umt.edu.my
Nama:Dr. Nor Ermawati binti Hussain
Program:SM Ekonomi (Sumber Alam)
No. Telefon:09-6684921
No. H/P:017-447 9193
E-mel:ermawati@umt.edu.my
Nama:Pn. Rozita binti Muhamad Nawi
Program:SMP (Polisi dan Sekitaran Sosial)
No. Telefon:09-6683202
No. H/P:019-308 7636
E-mel:rozitamn@umt.edu.my

Pusat Pengajian Sains Marin Dan Sekitaran (PPSMS)

Nama:Dr. Idham bin Khalil
Program:SMS (Sains Samudera)
No. Telefon:09-6683994
No. H/P:011-10655307
E-mel:idham@umt.edu.my
Nama:Dr. Norasmah binti Basari
Program:SMS (Pemuliharaan Dan Pengurusan Biodiversiti)
No. Telefon:09-6683645
No. H/P:013-3059961
E-mel:norasmah@umt.edu.my
Nama:Dr. Azrilawani binti Ahmad @ Othman
Program:SMS (Kimia Analisis Dan Persekitaran)
No. Telefon:09-6683983
No. H/P:012-9521742
E-mel:azrilawani.ahmad@umt.edu.my
Nama:Dr. Mohd Uzair bin Rusli
Program:SMS (Biologi Marin)
No. Telefon:09-6684468
No. H/P:018-3644601
E-mel:uzair@umt.edu.my

Pusat Pengajian Sains Perikanan dan Akuakultur (PPSPA)

Nama:Dr. Nor Fazliyana binti Mahtar @ Mohtar
Program:Pusat Pengajian
No. Telefon:09-6684540
No. H/P:017-9985001
E-mel:fazliyana@umt.edu.my
Nama:En. Khairul Anuar bin Kamarudin
Program:Diploma Perikanan
No. Telefon:09-6683643
No. H/P:013-9229087
E-mel:khairul_a@umt.edu.my
Nama:En. Mohd Azman bin Yusoff
Program:SMS Perikanan
No. Telefon:09-6684276
No. H/P:012-2872354
E-mel:azman.yusoff@umt.edu.my

Pusat Pengajian Sains Asas (PPSA)

Nama:Dr. Fatimah binti Hashim
Program:SMS  (Sains Biologi)
No. Telefon:09-6683832
No. H/P:019-9589092
E-mel:fatimah.h@umt.edu.my
Nama:Dr. Soraya Shafawati Bt Mohamad Tahier
Program:SMS (Sains Kimia)
No. Telefon:09-6683529
No. H/P:017-9654525
E-mel:soraya@umt.edu.my

Pusat Pengajian Sains Dan Teknologi Makanan (PPSTM)

Nama:Dr. Mohamad Khairi bin Mohd Zainol
Program:SMS Makanan (Teknologi Makanan)
No. Telefon:09-6684971
No. H/P:019-2618318
E-mel:mkhairi@umt.edu.my
Nama:Dr. Siti Nur 'Afifah binti Jaafar
Program:SMS Makanan (Perkhidmatan Makanan dan Pemakanan)
No. Telefon:09-6684959
No. H/P:013-9616278
E-mel:afifah@umt.edu.my
Nama:Dr. Fauziah binti Tufail Ahmad
Program:SMS Agroteknologi (Teknologi Lepastuai)
No. Telefon:09-6684993
No. H/P:013-9322273
E-mel:fauziah.tufail@umt.edu.my